NAŠI NA LAVI

Ovog vikenda u auditorijumu Bokokotrskog zaliva održan je četvrti po redu triatlonski spektakl pod nazvim Ocean Lava Montenegro 2019. Plivalo se 1.9km, pedalalo se 90km i trčalo 21km.

Naših devet veličanstvenih uspješno je odradilo jako zahtjevnu trku po izuzetno nestabilnom vremenu. Neki su na podijumu, neki su poboljšali svoja vremena a za neke je ovo bila prva trka.

Dušan je još jednom dokazao da je trenutno najbolji crnogorski triatlonac. Svoju trku završio je na trećem mjestu u ukupnom plasmanu a ujedno je i zauzeo prvo mjesto kada je riječ o crnogorskim takmičarima.

Žana je takođe bila vrlo uspješna. U ženskoj konkurenciji zauzela je peto mjesto u svojoj starosnoj kategoriji dok se u konkurenciji takmičarki iz Crne Gore našla na podijumu.

Što se ostalih naših članova tiče, svi su poboljšali svoje rezultate u odnosu na prošlogodišnje, izuzev Uroša, za kojeg je ovo bio debitantski nastup na Lavi.

BRAVO PLAVI!!!

…..

Sada par dana odmora i pauze a onda pripreme za 6. Podgorički Triatlon Plavnica 2019, u junu mjesecu, koji je ujedno i otvoreno prvenstvo Crne Gore u Olimpijskom Triatlonu.