PLAVNICA 20192019-04-30T16:56:27+00:00

PODACI O TRCI

Takmičenje će biti organizovano u tri discipline:

  • Olimpijski triatlon (1,5 km plivanje, 40 km biciklizam, 10 km trčanje)
  • Sprint Triatlon (0,75 km plivanje, 20 km biciklizam, 5 km trčanje)
  • Sprint Triatlon Štafete (0,75 km plivanje, 20 km biciklizam, 5 km trčanje)

Mjesto održavanja takmičenja

Plavnica Eco Resort, Skadarsko Jezero, Podgorica, Crna Gora

Kontakt telefoni:

+382 69 329 095; +382 68 896 711; +382 67 405 626

Datum održavanja takmičenja

Neđelja, 16. jun 2019.

Start trke za:
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Pravilnik o trci možete preuzeti na sledećem linku:PRAVILA TRKE

Pokrovitelji:

Sponzori:

Discipline:

SPRINT TRIATLON

20
  • Plivanje 750m Biciklo 20km Trčanje 5km

OLIMPIJSKI TRIATLON

25
  • Plivanje 1,5km Biciklo 40km Trčanje 10km

ST ŠTAFETA

30
  • Plivanje 750m Biciklo 20km Trčanje 5km

*Napomena: Ovi iznosi startnina važe od 15. marta do 24. maja 2019. godine

Discipline:

SPRINT TRIATLON

30
  • Plivanje 750m Biciklo 20km Trčanje 5km

OLIMPIJSKI TRIATLON

35
  • Plivanje 1,5km Biciklo 40km Trčanje 10km

ST ŠTAFETA

40
  • Plivanje 750m Biciklo 20km Trčanje 5km

*Napomena: Ovi iznosi startnina važe od 25. maja do 07. juna 2019. godine

Discipline:

SPRINT TRIATLON

35
  • Plivanje 750m Biciklo 20km Trčanje 5km

OLIMPIJSKI TRIATLON

40
  • Plivanje 1,5km Biciklo 40km Trčanje 10km

ST ŠTAFETA

50
  • Plivanje 750m Biciklo 20km Trčanje 5km

*Napomena: Ovi iznosi startnina važe od 08. juna do 12. juna 2019. godine kada se zatvaraju prijave za trku.

PRIJAVA ZA TRKU

Za prijavu na 6. Podgorički Triatlon Plavnica 2019, popunite prijavu na sljedećem linku:

PRIJAVA ZA INDIVIDUALCE

PRIJAVA ZA ŠTAFETE

Popunjena prijava znači rezervacija mjesta na trci.

Učešće je potvrđeno tek nakon uplate startnine na br. ž/r 510-76817-61 najkasnije do 13. juna do kraja dana (primalac: TK Podgorica, svrha uplate: kotizacija za takmičenje).

Kada su u pitanju učesnici iz inostranstva, molimo Vas da nas kontaktirate za smještaj i startnine putem e-maila na tkpodgorica@gmail.com ili putem zvanične Facebook stranice.

Takmičari nastupaju na sopstvenu odgovornost i svaki takmičar je dužan da potpiše izjavu o sigurnosti.

Važno obavještenje: Za sve takmičare mlađe od 18 godina potrebna je pisana saglasnost roditelja za nastup na takmičenju.

PLAN TAKMIČENJA

SATNICA:

Uskoro

Sadržaj startog paketa:

  • Torbica
  • Zvanična majica trke
  • Kapica za plivanje (obavezna na trci)
  • Takmičarski broj
  • Energetska čokoladica sponzora (Supplement store)
  • Izotonik sponzora (Supplement store)
  • Čip za mjerenje vremena (dobija se pri ulasku u zonu tranzicije)
  • Live praćenje rezultata
  • Finisher medalja – za sve koji završe trku
  • Elektronski sertifikat sa zvaničnim vremenom
  • Ručak nakon trke
  • Slike sa staze i cilja

STAZA

Plivački segment je od restorana Plavnica do bove za okret. Pliva se kanalom koji vodi ka Skadarskom jezeru. Trasa za plivanje će biti obilježena bovama, a dužine će biti sljedeće: 750m za sprint, a 1500m za olimpijski triatlon.

Veći dio biciklističkog segmenta prolazi kroz šumu Nacionalnog parka Skadarsko jezero. Takmičari voze 3 kruga za sprint triatlon i šest krugova za olimpijski triatlon ravnim asfaltnim putem od Plavnice prema Berislavcima širine 6 metara. Staza je potpuno ravna i pogodna je za sve one koji žele da obore lične rekorde.

Staza za trčanje je dugačka 2,5 km, tako da takmičari u sprintu trče 2, a u Olimpijskom 4 kruga ravim asfaltnim putem i trotoarom. Cijelim putem se trči kroz predivno zaleđe Skadarskog jezera pa smo sigurni smo da će mnogima autentična prirodna atmosfera jezera i okolni pejzaži olakšati ovaj segment.

NAGRADE

Za najbolje u sve tri trke u pojedinačnoj konkurenciji obezbijeđeni su pehari i medalje, kao i za najbolje domaće tamkičare u olimpijskom triatlonu..

U olimpijskom triatlonu biće dodijeljene medalje u starosnim kategorijama u kojima je dovoljan broj takmičara.
Svaki učesnik koji završi trku dobiće učesničku medalju.

SPISAK PRIJAVLJENIH TAKMIČARA

R. BR.IME I PREZIMEPOLGODIŠTEKLUBDRŽAVADISCIPLINASTARTNINA
1.Draško MilićM1985TK PodgoricaCrna GoraOTX
2.Miloš ĐukanovićM1992TK PodgoricaCrna GoraST
3.Vitomir MiloševićM1987Crna GoraSTX
4.Predrag RackovićM1988RoadrunnersCrna GoraSTX
5.Genc VeisM1973TiranaAlbaniaST
6.Balša BožovićM2001Crna GoraOTX
7.Alen VukčevićM1977TK PodgoricaCrna GoraSTX
8.Ina IvanovićŽ2000Crna GoraST
9.Jakša DiklićM1990TK DubrovnikHrvatskaOTX
10.Aleksa MalikovićM1989TK NikšićCrna GoraOTX
11.Goran MilojčićM1984BiHOT
12.Tamara CarevićŽ1975TK SplitHrvatskaOT
13.Sanjin KertbijevM1990Crna GoraST
14.Milo MugošaM1981Crna GoraSTX
15.Amar BučanM1998EkomenCrna GoraSTX
16.Žana PavićevićŽ1992TK PodgoricaCrna GoraOTX
17.Dušan MiloševićM1984TK PodgoricaCrna GoraOTX
18.Saša RadenovićM1989TK PodgoricaCrna GoraOTX
19.Luka PavlićevićM1982BK DžadaCrna GoraSTX
20.Dejan BožovićM1968Crna GoraSTX
21.Miljan VlahovićM2001Crna GoraOTX
22.Vuk GrujićM1987TK PodgoricaCrna GoraSTX
23.Dražen LukačevićM1986Crna GoraSTX
24.Srđan BaracM1988Crna GoraSTX
25.Jelena TomaševićŽ1991TK X Herceg NoviCrna GoraOTX
26.Marko TomaševićM1986TK X Herceg NoviCrna GoraSTX
27. Marko ButulijaM1982TK X Herceg NoviCrna GoraOT
28.Jovica LukovacM1983BK BudućnostCrna GoraSTX
29.Milica PurlijaŽ1997TK PodgoricaCrna GoraSTX
30.Vladimir RakočevićM1975TK PodgoricaCrna GoraOTX
31.Luka KostićM1990TK PodgoricaCrna GoraOTX
32.Luka ČupićM1988TK X Herceg NoviCrna GoraOT
33.Savo MirkovićM1977TK PodgoricaCrna GoraOTX
34.Milan SztepanovM1967TK PodgoricaMađarskaSTX
35.Anđela DelibašićŽ1988BK BudućnostCrna GoraSTX
36.Pavle PejićM1993BK BudućnostCrna GoraSTX
37.Danilo VukadinovićM1990Crna GoraST
38.Goran NedovićM1980TK PodgoricaCrna GoraOTX
39.Nemanja LekićM1998Power Boxing ClubCrna GoraSTX
40.Vaso PejovićM1998Crna GoraSTX
41.Emile MabitaM1963TK PodgoricaBelgijaOT
42.Pavel PascuM2006RumunijaSTX
43.Aleksandar JovovićM1980TK PodgoricaCrna GoraST
44.Andrey NovikovM1981Crna GoraOTX
45.Nikola GluščevićM1998Crna GoraSTX
46. Uroš ĐuraševićM1993TK PodgoricaCrna GoraSTX
47. Erol PepićM1996TK PodgoricaCrna GoraSTX
48.Bojan BožovićM1986RRMCrna GoraSTX
49.Andrei VladM2005RumunijaSTX
50.Marija BošnjakŽ1981TK X Hercg NoviCrna GoraSTX
51.Petar DrinčićM1991AK SpartaCrna GoraST
52.Tamara MitrovićŽ1981TK PodgoricaCrna GoraSTX
53.Dušan StuparM1993TK NikšićCrna GoraSTX
54.Mitar VulekovićM1982AK SpartaCrna GoraOTX
55.Goran DaničićM1984TK X Herceg NoviCrna GoraSTX
56.Ranka NikolićŽ1984BK BudućnostCrna GoraSTX
57.Ivana GerchakovaŽ1986MakedonijaOT
58.Požuri polakoMMŽCrna GoraRSTX
59.Carević teamMMMHrvatskaRST
60.Nijesmo mi od jučeMMMCrna GoraRSTX
61.Aleksandar RadunovićM1995BK DžadaCrna GoraSTX
62.Darko VučetićM1989Crna GoraSTX
63.Ivana TerzićŽ1992TK PodgoricaCrna GoraSTX
64.Mladen IlićM1984TK KotorCrna GoraOTX
65.Anđela ŠestovićŽ1995Crna GoraST
66.Miloš DarićM1988TK PodgoricaCrna GoraST
67.Aleksandra TotŽ1979TK KotorCrna GoraOTX
68.Ilija IvanovićM1993Crna GoraST
69.Milan DrobnjakM1970Crna GoraSTX
70.Nela ČvorovićŽ1990Crna GoraST
71.The matadorsMMMCrna GoraRSTX
72.Made ŽeravicaŽ1983TK DubrovnikHrvatskaOT
73.Isidora ĐurovićŽ1978Crna GoraSTX
74.Aleksandar VidićM1978BK DžadaCrna GoraSTX
75.Povratak otpisanihMMMCrna GoraRST
76.KarakalŽŽŽCrna GoraRSTX
77.Tin DeljaninM1988TK PodgoricaCrna GoraOTX
78.Edis KrushaM1972E 19KosovoOT
79.Đuro MileusnićM1982TK DubrovnikHrvatskaOT
80.RRMMMMCrna GoraRST
81.Petar MilićM1986TK PodgoricaCrna GoraST
82.Vladimir LeroM1977Bosna i HercegovinaST
83.Jelena MedanŽ1994Bosna i HercegovinaST
84.Mikhailo BlokhinM1987UkrainaOT
85.Mato JovićevićM1985Crna Gora OTX
86.Janko AdžićM1984Crna GoraOTX
87.Đorđe RadovićM1992TK LovćenCrna GoraOT
88.Zoran RakčevićM1973RRMCrna GoraSTX
89.Ilija AleksićM2000Crna GoraSTX
90.Krsto LalićM2000TK KotorCrna GoraSTX
91.Luka JovićevićM1980Crna Gora STX
92.Predrag LekovićM1980BK DžadaCrna GoraSTX
93.Nikola ČađenovićM1993TK PodgoricaCrna GoraSTX
94.Ivan BojovićM1982SRD GrađanskiCrna GoraST
95.Raško RadulovićM1997SRD GrađanskiCrna GoraST
96.Dusko KaragicsM1974TK PodgoricaCrna GoraOTX
97.Predrag PetrovićM1982TK X Herceg NoviCrna GoraST
98.Vedran LunićM1991Crna Gora ST
99.Darko KašćelanM1990Crna Gora STX
100.Tamara LepetićŽ1986TK X Herceg NoviCrna GoraOT
101.Jason DownsM1985ST